Akcja Wielkanoc dla Seniorów – zbiórka

Akcja Wielkanoc dla Seniorów – zbiórka

Lucy i Mariola wracają z długiej podróży, by znów razem z Wolontariuszami oraz Wychowankami placówek opiekuńczo – wychowawczych wesprzeć samotnychi ubogich Seniorów. #AkcjaWielkanoc – Nie Bądź Jak Mariola – edycja II – uznajemy właśnie za otwartą!

Co robimy?

Zbiórkę rzeczową i finansową, aby przygotować #PaczkiDlaSeniora z okazji Wielkanocy. Zbieramy żywność suchą, chemię, kosmetyki (spis produktów na końcu strony) oraz środki finansowe na doposażenie paczek i organizację akcji.

Jak mogę pomóc?

Udostępnij info o akcji w swoich social mediach, zaproś znajomych, zrób zakupy z listy i dostarcz do biura Fundacji (ul. Szczęśliwicka 51, Warszawa) lub wpłać darowiznę na konto Fundacji.

 

Datek

Jak organizujemy pomoc dla Seniorów?

Po zebraniu darów i środków finansowych, liczymy ile udało nam się zebrać darów, a następnie rozsyłamy je do placówek opiekuńczo – wychowawczych w Polsce. Tam młodzież wcześniej przygotowuje listę Seniorów potrzebujących wsparcia. Młodzież przygotowuje własnoręczne życzenia wielkanocne, przepakowuje dary do specjalnych paczek i pod opieką wychowawców oraz pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej rozwozi i osobiście dostarcza #PaczkiDlaSeniora.

Jak produkty zbieramy?

Żywność sucha: kawa, herbata, przyprawy, dżem, miód, konserwy i żywność z puszek, bakalie, galaretki/budyń/kisiel, chrzan, musztarda, ketchup.

Kosmetyki: szampon do włosów, mydło w płynie/kostka, pianka do golenia, pieluchomajtki, krem do rąk, płyn do kąpieli, opatrunki/plastry, bandaże.

Chemia: płyn do mycia naczyń, proszek do prania, środki chemiczne do WC, płyn do podłogi, środkiki czyszczące, gąbki/ścierki.

Upominki świąteczne: ozdoby wielkanocne, sudoku, krzyżówki, obrusy świąteczne.

 

Dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych dla Seniorów.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Fundacja Dobrych Inicjatyw
nr konta: 65 1600 1462 1026 0711 7000 0001
Tytuł przelewu: AkcjaWielkanoc

#AkcjaWielkanoc została objęta patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

comment closed