Robert Dom Dziecka

Dobra historia. Pomogliśmy Robertowi

Pamiętacie historie Roberta?  Robert musiał  wyprowadzić się ze stancji i zamieszkał razemz byłymi kolegami z placówki opiekuńczo – wychowawczej (Domu Dziecka) w wynajmowanym mieszkaniu.

Nikt nie był wstanie mu pomóc, bo przepisy, bo wymogi, bo tabelki itp. Mieszkał w warunkach polowych w kuchni.  Pomimo spędzonego dzieciństwa w placówce i chorobie, znalazł prace na portierni, chociaż mógł wybrać życie w różnego rodzaju ośrodkach pomocowych. Robert lubi spacerować, ale na #łatwiznę nie chodzi. Nie narzekał i nie załamywał się.

Dzięki naszej zbiórce, którą przeprowadziliśmy razem z Wami, udało nam się zebrać środki, które przeznaczamy na dofinansowanie kosztów wynajmu nowego mieszkania na okres 12 mc. Robert w końcu mieszka w warunkach, które są dostosowane do jego potrzeb.  I również w jego imieniu – Serdecznie Wam #Dziękujemy.

PS Robert nie siedzi na laurach i w między czasie znalazł dodatkowe zajęcie, aby móc być w pełni niezależnym finansowo.Chce pomagać! 

Chcesz dołożyć swoją cegiełkę i mieć swój udział w pomocy na rzecz dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych. Kliknij TU i zobacz jakie to proste! 

comment closed