1% podatku

Jak przekazać 1% podatku?

Przekaż 1% dla dzieci z domów dziecka

FUNDACJA DOBRYCH INICJATYW
KRS: ​0000497957

Stwórzmy lepszą przyszłość

dla dzieci z domów dziecka w Polsce

Dzięki Twojemu 1% będziemy mogli zorganizować obozy terapeutyczno – sportowe, warsztaty edukacyjne, sfinansować stypendia naukowe.

Zorganizujemy Edu-Podróże, akcje wolontariatu, wyprawki szkolne oraz wiele innych zadań. Dzięki tym działaniom lepiej przygotujemy młodzież z domów dziecka do wejścia w dorosłość. Dziś ponad 50% wychowanków wraca do środowiska dysfunkcyjnego. Ponad 30% rejestruje się jako osoby bezrobotne, a mniej niż 10% zaczyna studia. Wspólnie możemy to zmienić i towarzyszyć im w budowaniu lepszej przyszłości. Twój 1% na 365 dni dla dzieci z domów dziecka w Polsce.


FUNDACJA DOBRYCH INICJATYW
KRS: 0000497957

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

30 mln podatników zaufało programowi e-pity i rozliczyło się z urzędem. Skorzystaj i Ty z darmowego programu do rozliczenia PITu i przekazania 1% podatku naszej organizacji.  : )

Jak przekazać 1% podatku?

dla dzieci z domów dziecka w Polsce

Aby przekazać 1% podatku Fundacji Dobrych Inicjatyw należy w zeznaniu podatkowym PIT (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38)  w rubryce „Wniosek o Przekazanie 1% Podatku Należnego Na Rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” wpisać nr.
KRS: 0000497957 oraz podać cel szczegółowy np. „na rozwój Akademii Dobrych Inicjatyw”.

Rozliczając PIT poprzez program e-pity na naszej stronie www nr KRS i cel szczegółowy są wypełnione automatycznie.

Chcemy Ci podziękować!

W rubryce poniżej „Informacje Uzupełniające” zaznacz „Wyrażam zgodę” oraz podaj swój adres e-mail lub nr telefonu. W ten sposób będziemy mogli się z Tobą skontaktować i podziękować za przekazanie 1% podatku. Dzięki temu wrócimy do Ciebie z informacją, na co przeznaczyliśmy przekazane środki. Bądźmy w kontakcie!

Gdy jesteś tradycjonalistą…

i wolisz wydrukować PIT oraz ręcznie go wypełnić to poniżej masz linki, aby pobrać aktualne formularze do rozliczenia podatku za rok 2020, który musisz złożyć do Urzędu Skarbowego do 30 kwietnia 2021 r.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (OPP)

możesz nas sprawdzić

… w wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020. Wykaz ten prowadzi Narodowy Instytut Wolności. Znajdziesz nas też w wykazie OPP na portalu NGO.pl 

Obejrzyj nasz filmik promujący kampanię 1% dla Fundacji Dobrych Inicjatyw

NR KRS: 0000497957 - Fundacja Dobrych Inicjatyw
Sprawozdanie Finansowe Fundacji sprawdzane jest w ramach audytu zewnętrznego - od 2019 r.
Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku
comment closed