na www_q

Dlaczego kochamy #EduPodróże?

#EduPodróże to jedno z naszych ulubionych działań w ramach Akademii Dobrych Inicjatyw. Raz na kilka miesięcy organizujemy 1-2dniowy przyjazd wychowanków placówek opiekuńczo –wychowawczych do Warszawy. Każdy z takich wyjazdów jest inny i wyjątkowy. W ramach #EduPodróży dzieci i młodzież poznaje różne zawody, profesje i branże np. nowych technologii, bankowości, świata mediów, czy hotelarstwa. W tym czasie wychowankowie mają wyjątkową okazję przyjrzeć się z bliska zawodom, o których wcześniej tylko słyszeli lub widzieli w mediach. Dodatkowym atutem #EduPodróży dla młodzieży jest to, że w świat danej branży i profesji wprowadza ich osoba, która spędziła wiele lat w tymże zawodzie, dzięki temu mają możliwość dowiedzenia się jak wygląda ścieżka kariery na dane stanowisko, z jakimi tematami wiąże się specyfika danego zawodu i jakie kompetencje warto w sobie rozwijać już teraz, aby móc zaaplikować w przyszłości na dane stanowisko.

Kariera, karierą, ale...

Kariera, karierą, ale my nie zapominamy o dobrej zabawie! #EduPodróże to również niebanalne atrakcje i poznanie Warszawy nieoczywistej : )

Zostań Sponsorem Najbliższej Edycji #EduPodróży

RAZEM ODKRYJMY ŚWIAT WIELKICH MOŻLIWOŚCI PRZED DZIEĆMI Z DOMÓW DZIECKA

Już sama wyprawa do Warszawy dla wychowanków placówek z odległych miejscowości, to wielka sprawa! Dlatego zwracamy tak dużą uwagę na każdy punkt harmonogramu, aby jak najlepiej wykorzystać każdą godzinę spędzoną w Warszawie. Odwiedzając firmy i instytucje do których dzieci nie mają dostępu w swoich miejscowościach, rozszerzamy ich horyzonty i sposób patrzenia na swoją przyszłość. Zostań sponsorem kolejnej edycji #EduPodróży! A może pracujesz w ciekawej instytucji/firmie i chcecie byśmy to właśnie Was odwiedzili?