11 grudnia coraz bliżej! A to oznacza, że już wkrótce Warszawa zmieni się w magiczne miejsce, w którym zostaną spełnione marzenia 220 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Sam wyjazd do Warszawy z odległych terenów północnej, wschodniej i południowej Polski będzie dla nich wielką wyprawą.

Ponad 300 zaangażowanych wolontariuszy przez ostatnie tygodnie starało się spełnić marzenia dzieci, o których pisały w listach do św. Mikołaja. Życzenia świątecznych prezentów były przeróżne, od helikopterów na pilota, przez deskorolki i kosmetyki, aż po takie życzenia, które ciężko nam ziścić – o powrót do domu.

Wspólnymi siłami i dzięki wsparciu Warszawskiego Centrum EXPO XXI, Partnera wydarzenia, od kilkunastu tygodni przygotowujemy I Finału Choinki Dobrych Serc. To w tym miejscu 11 grudnia spotkamy się wszyscy, by ze znanym instruktorem tańca zumby – Oktawianem wspólnym tańcem przywołać św. Mikołaja. Tego jeszcze w Polsce nie grali!

Oprócz prezentów, świątecznej atmosfery, przyozdabiania pierników, wielkiego tortu i wielu atrakcji, oficjalnie zainaugurujemy Akademię Dobrych Inicjatyw. To program, w którym chcemy realizować pasje i marzenia dzieci nie tylko od święta. Zależy nam, by pomagać im w codziennym rozwoju talentów, pasji i zainteresowań czy budowaniu własnej wartości. Akademia będzie takim naszym „św. Mikołajem” na co dzień.

 

I Finał Choinki Dobrych Serc odbędzie się pod honorowym patronatem: Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

   

Partner Wydarzenia: EXPO XXI

Sponsorzy Wydarzenia: Robyg S.A, Sabe, Pirelli Polska