Kolejna #EDUpodróż za nami – nowe umiejętności naszej młodzieży prosto z fabryki czekolady Wedla!

Kolejna #EDUpodróż za nami – nowe umiejętności naszej młodzieży prosto z fabryki czekolady Wedla!

To “Wyjątkowo zimny maj” – jak zwykle umiemy to jednak przekuć w COŚ DOBREGO! Całkowite zachmurzenie prawie umknęło naszej uwadze, bo 27 maja z grupą podopiecznych Fundacji z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Zambrowie i Kisielanach wybraliśmy się w drugą już w tym miesiącu #EDUpodróż. Znów wylądowaliśmy w Warszawie, ale tym razem – po prawej stronie Wisły, w fabryce czekolady Wedla, a dla naszych podopiecznych – w ramach Akademii Wedla (pod tym hasłem od ponad 2 lat LOTTE Wedel realizuje działania edukacyjne na rzecz naszych podopiecznych).

Dzięki spotkaniom z praktykami biznesu nasza młodzież z Zambrowa i Kisielan zdobyła wiedzę na temat zagadnień przydatnych w życiu zawodowym (podstawy negocjacji i korzyści ze stosowania pytań otwartych w rozmowach biznesowych) i w życiu prywatnym (reklamacje i prawa konsumenta).

Dzięki warsztatom dla naszej młodzieży – pracownicy LOTTE Wedel mieli możliwość realizacji wolontariatu kompetencyjnego z różnych obszarów działalności firmy (sprzedaż, optymalizacja produkcji, zakupy bezpośrednie i prawo).

To czym pracownicy firm zajmują się na co dzień okazało się przydatną wskazówką dla podopiecznych FDI, którzy wcześniej nie mieli okazji zetknąć się z zagadnieniami związanymi np. z zarządzaniem budżetem czy negocjacjami. Bardzo często stosują je w rozmowach z nauczycielami i wychowawcami – nie mieli jednak jeszcze szansy zastosować go w życiu zawodowym. Teraz wiedzą już jak to zrobić! Dzięki, załogo LOTTE Wedel!

Na relację z wizyty zapraszamy także na nasze profile LinkedIn & Facebook.

comment closed