Mamy Święta do Zrobienia!

Święta i prezenty jeszcze przed nami, a my już teraz startujemy do szaleńczego wyścigu z czasem, z Mikołajem w tle! Bo 18 grudnia spełnimy mikołajkowe marzenia dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo -wychowawczych. Spełnimy? Tak, jeśli uda nam się zebrać ponad 1 000 ochotników do pomocy Mikołajowi! V Finał Choinki Dobrych Serc… Czas START!

To jasne jak słońce, że Mikołaj musi mieć pomocników! No wiecie, cały świat do objechania, tyle dzieci do obdarowania! Bez pomocników się nie da! Nasi Podopieczni, dzieci z 16 placówek opiekuńczo wychowawczych już piszą listy, słyszycie to skrobanie kredek, flamastów i długopisów? Tak, od Was właśnie zależy, czy się uda. Bo dzieci marzą i to jest właśnie piękne, a my dorośli powinniśmy te marzenia spełniać. Chociaż raz w roku, pod choinkę.

80 dni dookoła świata to za dużo!

My okrążamy świat z listami dzieci w ciągu kilku dni! Listy do Św. Mikołaja pięknie napisane i ozdobione zamieniamy w cyfrowe i ślemy po całym świecie do pomocników Świętego Mikołaja. Chłopiec z Białowieży może dostać prezent z Australii, a dziewczynka z Zielonki Pasłęckiej odpakuje paczkę prosto z Hiszpanii. Limit? Jest, to 220 PLN i można tę kwotę rozłożyć na kilka osób, przyjaciół, kolegów, rodzinę.

Marzenia w listach…

…lecą do nas, jak płatki śniegu zimą. I są naprawdę różne. Super fajne buty sportowe mieszają się ze zwiewnymi sukienkami lalek barbie, zapachami wymarzonych kosmetyków i ciepłymi, markowymi bluzami z kapturem. Dzieci i młodzież marzą, bo wiedzą, że naprawdę zasłużyły. Pomagały przy akcji #PaczkaDlaSeniora, ciężko pracowały na obozie terapeutyczno-sportowym, zdobywały wiedzę na szkoleniach i warsztatach przygotowanych przez Fundację.

Czas zwolnić, odpocząć, nacieszyć się spełnionymi marzeniami. I na wszystkie te marzenia muszą się znaleźć ludzie o wielkich sercach. W końcu akcja nazywa się V Finał #Choinki Dobrych Serc!

Jeśli chcesz zrealizować list do Św. Mikołaja

Wyślij do nas maila na adres biuro@fdi.org.pl lub zadzwoń: 22 308 88 81 i podaj swoje imię, nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu i co bardzo ważne… podaj ile listów do Św. Mikołaja chcesz dla siebie zarezerwować. Pamiętaj 1 list = prezent/y do kwoty  200 – 220 PLN. W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą. Prześlemy szczegółową instrukcję, skan listu/ów oraz tabelkę. Twój prezent musi zostać dostarczony do naszego biura do 6 grudnia.

Chcesz zostać Św. Mikołajem, ale…

… nie masz możliwości zrealizowania całego listu (220 PLN)?

Możesz dołożyć swoją cegiełkę

wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Dobrych Inicjatyw, poprzez panel widoczny poniżej lub robiąc przelew ze swojego rachunku bankowego. My zajmiemy się resztą.
Dane do przelewu:
Fundacja Dobrych Inicjatyw, ul. Szczęśliwicka 51, 02-353 Warszawa, Nr konta: 71 2030 0045 1110 0000 0343 05 90 BNP Paribas Bank Polska S.A.