Akademia_dobrych_inicjatyw_logo_png_300dpi-01

Misja i Wartości

Misją Fundacji Dobrych Inicjatyw jest wsparcie dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo - wychowawczych (Domy Dziecka) w ich rozwoju, pasjach i zainteresowaniu. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na wsparcie - jeśli tego wsparcia oczekuje i jest gotowe by przyjąć rolę lidera swojej przyszłości. Chcemy im w tym towarzyszyć i aktywnie wspierać.

Historia

Wszystko to zaczęło się w małej wiosce w zachodniej Gruzji w 2009r., gdzie pracowaliśmy z dziećmi i młodzieżą. A może zaczęło się to już na studiach... gdy angażowaliśmy się w społeczne inicjatywy? Kolejne lata to czas zdobywania doświadczeń w międzynarodowych, zagranicznych i polskich Fundacjach i Stowarzyszeniach, aż przyszedł rok 2014, w którym to powołaliśmy Fundację. Od tego czasu staramy się wspierać dzieci i młodzież z grup defaworyzowanych, a przede wszystkim z placówek opiekuńczo - rozwojowych.

Pozycjonowanie i wykonanie strony WWW Et-Cetera (pozycjonowanie stron WWW, projektowanie stron internetowych, hosting WWW, sklepy internetowe, optymalizacja seo stron WWW)