Ruszamy z akcją #NaDobryPoczątek !

Ruszamy z akcją #NaDobryPoczątek !

Każdy ma swój pomysł na świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. My mamy swój! Zbierz sąsiadów, przyjaciół, rodzinę i wspólnie przygotujmy wyprawki szkolne dla dzieci z domów dziecka w Ukrainie. Do 10 września chcemy zebrać min. 100 wyprawek szkolnych. Warszawa Solidarna z Ukrainą.  #NaDobryPoczątek  #WyprawkaDlaSąsiada Szczegóły poniżej!

W zeszłym roku zebraliśmy ponad 150 wyprawek dla dzieci z domów dziecka w Białowieży, Łukowie, Małachowie i Marwicy. W tym roku chcemy zebrać min. 100 wyprawek z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka we wschodniej Ukrainie oraz rodzin ofiar Majdanu,  jako gest solidarności oraz kolejna dobra inicjatywa w ramach programu rozwojowego i humanitarnego #FDI Aid.

W ramach wyprawek zbieramy plecaki, zeszyty, kredki, farby i bloki techniczne, a także inne przybory szkolne. Można samodzielnie skompletować całość wyprawki (koszt ok. 100 – 140zł), lub zakupić tylko część wyposażenia.

Na dary czekamy do 10 września na ul. Sękocińskiej 10 w lokalu Stowarzyszenia Krokus w godz. 11:00 – 19:00, gdzie mieści się centrum zarządzania akcją, prowadzoną przez Fundację. Nie każcie na siebie czekać do ostatniej chwili : )

Ci,  którzy chcą dołączyć do akcji, ale nie mogą pojawić się w tych dniach, mogą przekazać darowiznę finansową na nasze konto: Fundacja Dobrych Inicjatyw, nr konta: 71 2030 0045 1110 0000 0343 05 90 z dopiskiem „NaDobryPoczątek”. Zebrane środki posłużą do uzupełnienia wyprawek i doposażenia plecaków szkolnych.

100% środków zebranych w ramach wpłat indywidualnych zostanie przekazane na wsparcie dzieci.

Kontakt: biuro@fdi.org.pl  / tel: 22 308 88 81

Patronat Honorowy nad akcją objął Burmistrz Dzielnicy Ochota M. St. Warszawy Katarzyna Łęgiewicz.

 

comment closed