Ponad 300 Wolontariuszy i Wielkie Święto Dzieci z Domów Dziecka

Ponad 300 Wolontariuszy i Wielkie Święto Dzieci z Domów Dziecka

11 grudnia 2017 r. był naszym Świętem! Świętem Dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych, które wspieramy przez cały rok, świętem ponad 300 Wolontariuszy, którzy zaangażowali się w działania Fundacji Dobrych Inicjatyw oraz świętem Partnerów i Instytucji, którzy nam zaufali!

I Finał Choinki Dobrych Serc to również inauguracja Akademii Dobrych Inicjatyw, czyli kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo – wychowawczych w rozwoju ich pasji, zainteresowań i talentów. A tych ostatnich nie brakuje! W czasie I Finału uczestnicy wspólnie z Oktawianem zatańczyli Zumbę, by przywołać Św. Mikołaja z prezentami. Chwilę później na scenie pojawiła się grupa breakdancowa – Skill Fanatikz Crew i jak się okazało był to strzał w 10! Nikt z nas i chyba z wychowawców nie przypuszczał, że tyle ukrytych talentów tanecznych jest wśród nas. Część artystyczną zamkną popis Piotra Densiuka – jednego z najbardziej dziś znanych Iluzjonistów w Polsce. Nie mogliśmy oderwać wzroku od tego co wyprawiał na scenie.

Ale to nie koniec! Wielki Tort w kształcie choinki, który przewyższał wielkością niejednego uczestnika I Finału skradł nasze serca i żołądki.

Dużo radości, uśmiechniętych twarzy przy odpakowywaniu wymarzonych prezentów, przy wspólnie ozdabianych piernikach i wielu innych aktywnościach.

Dzięki, że byliście z nami 11 grudnia!

 

I Finał Choinki Dobrych Serc odbył się pod honorowym patronatem: Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

   

Partner Wydarzenia: EXPO XXI

Sponsorzy Wydarzenia: Robyg S.A, Sabe, Pirelli Polska

    

DZIĘKUJEMY! 

comment closed